Бренд: Lenovo
Краток опис: LENOVO V15 IIL ( IRON GRAY ), - Intel Core I3-1005G1 (4MB cache,
Достапност:
Шифра: 52801
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 24,599 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

22,999 Ден.
12x КЛУБ РАТА: 1,917 Ден.
24x КЛУБ РАТА: 959 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
LENOVO V15 IIL ( IRON GRAY ), - Intel Core I3-1005G1 (4MB cache, up to 3.4GHz), Intel HD VGA, 8GB DDR4 RAM, 512GB SSD, HD 720P WEBCAM, 2 x Stereo Speakers with Dolby Audio, LAN: 10/100/1000M Gigabit Ethernet, Bluetooth® 4.0 Combo with WiFi Card, Ports: 1 x USB 3.0, 2 x USB 2.0, 3.5 mm Combo Audio Jack, 1 x VGA, 1 x HDMI, 1 x RJ45, 4-in-1 Card Reader, 15.6" HD (1366x768), P/N: 82C500Y6RM
Напреден Филтер
Достапност по салони Сетек Гостивар
Достапност по салони Сетек Велес
Достапност по салони Сетек Свети Николе
Достапност по салони Сетек Ресен
Достапност по салони Сетек Крива Паланка
Достапност по салони Сетек Дебар
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 24 рати 0 посто камата
  • 555gmin
  • Levenhuk-mini-slider
  • AAR
  • SAMSUNG