Бренд: Asus
Краток опис: ASUS TUF FX506HC-HN002, - Процесор Intel® Core™ i5-11400H Proces
Достапност:
Шифра: 52787
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 53,999 Ден.

ЦЕНА СО КЛУБ КАРТИЧКА:

46,999 Ден.
12 РАТИ: 3,917 Ден.
24 РАТИ: 1,959 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
ASUS TUF FX506HC-HN002, - Процесор Intel® Core™ i5-11400H Processor 2.7 GHz (12M Cache, up to 4.5 GHz, 6 Cores), Рам Меморија 8GB DDR4 2933Mhz (1 slot free), Диск 512GB M.2 SSD PCIEG3x2 NVME, Графичка карта NVIDIA GeForce RTX3050 4GB DDR6, 802.11ac, 4xUSB (2x3.0, 1x3.1 type C), Gigabit LAN, WLAN 802.11ac dual, Bluetooth, SD Card reader, HDMI 1.4, Red-Backlit Keyboard, 2.2kg, 48WHrs, 3-cell Li-ion Polymer Battery Pack -, FREE DOS, 15.6" FHD LED 144Hz (1920x1080), PN: 90NR0723-M00080
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ