Бренд: Asus
Краток опис: ASUS E410MA-BV1182WS (Peacock Blue) / Win 11 Home S, Процесор In
Достапност:
Шифра: 52656
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 19,499 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

15,999 Ден.
12x КЛУБ РАТА: 1,334 Ден.
24x КЛУБ РАТА: 667 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
ASUS E410MA-BV1182WS (Peacock Blue) / Win 11 Home S, Процесор Intel Celeron N4020 (4M Cache, up to 2.8 GHz, 2 cores), Рам Меморија 4GB DDR4 (on-board 4GB) , Диск 128GB M.2 SSD PCIEG3x2 NVME , Графичка карта Intel UHD , BT5.0, 1xUSB 2.0, 1xUSB 3.2, 1xType C, HDMI 1.4,VGA camera, 42WHrs / 3S1P/ 3-cell Li-ion, 14" HD LED (1366x768) glare, Windows 11 Home S, PN: 90NB0Q11-M40870
Напреден Филтер
Достапност по салони Сетек Рузвелтова
Достапност по салони Сетек ГТЦ ИТ
Достапност по салони Сетек ГТЦ до Холидеј Ин
Достапност по салони Сетек Тетово
Достапност по салони Сетек Битола
Достапност по салони Сетек Струга
Достапност по салони Сетек Струмица
Достапност по салони Сетек Стадион
Достапност по салони Сетек Охрид
Достапност по салони Сетек Штип
Достапност по салони Сетек Гостивар
Достапност по салони Сетек Кочани
Достапност по салони Сетек Кавадарци
Достапност по салони Сетек Велес
Достапност по салони Сетек Чаир
Достапност по салони Сетек Гевгелија
Достапност по салони Сетек Ѓорче Петров
Достапност по салони Сетек Радовиш
Достапност по салони Сетек Охрид 2
Достапност по салони Сетек Ресен
Достапност по салони Сетек Крива Паланка
Достапност по салони Сетек Сити Мол
Достапност по салони Сетек Дебар
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 24 рати 0 посто камата
  • 555gmin
  • Levenhuk-mini-slider
  • AAR
  • SAMSUNG