Бренд: Asus
Краток опис: ASUS X515EA-BQ511W / Win 11 ( TRANSPARENT SILVER ), - Процесор I
Достапност:
Шифра: 52654
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 38,999 Ден.

BLACK ЦЕНА:

34,999 Ден.
12x BLACK РАТА: 3,004 Ден.
24x BLACK РАТА: 1,546 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
ASUS X515EA-BQ511W / Win 11 ( TRANSPARENT SILVER ), - Процесор Intel Core i5-1135G7 (8M Cache up to 4.2 GHz 4 cores), Рам Меморија 8GB DDR4 , Диск 512GB PCIE G3X2 SSD , Графичка карта Intel UHD Graphics , 802.11AC + BT4.0, 19.4mm thin, 4xUSB (2x2.0, 1x3.0, 1x3.1), VGA веб камера, HDMI 1.4, SD card slot, 1.8kg, 37WHrs, 2S1P, 2-cell Li-ion, 15.6" FHD LED (1920x1080) Windows 11 Home, PN: 90NB0TY2-M25030
Напреден Филтер
Достапност по салони Сетек Рузвелтова
Достапност по салони Сетек ГТЦ ИТ
Достапност по салони Сетек ГТЦ до Холидеј Ин
Достапност по салони Сетек Тетово
Достапност по салони Сетек Битола
Достапност по салони Сетек Струга
Достапност по салони Сетек Струмица
Достапност по салони Сетек Стадион
Достапност по салони Сетек Охрид
Достапност по салони Сетек Куманово
Достапност по салони Сетек Штип
Достапност по салони Сетек Гостивар
Достапност по салони Сетек Кочани
Достапност по салони Сетек Кавадарци
Достапност по салони Сетек Аеродром
Достапност по салони Сетек Прилеп
Достапност по салони Сетек Чаир
Достапност по салони Сетек Кичево
Достапност по салони Сетек Гевгелија
Достапност по салони Сетек Ѓорче Петров
Достапност по салони Сетек Свети Николе
Достапност по салони Сетек Охрид 2
Достапност по салони Сетек Ресен
Достапност по салони Сетек Крива Паланка
Достапност по салони Сетек Сити Мол
Достапност по салони Сетек Дебар
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • Прочистувачи
  • AAR
  • SAMSUNG