Бренд: AMD
Краток опис: Конфигурација AMD GAMER STORM , - Процесор AMD RYZEN 3 1200 AF
Достапност:
Шифра: 52505
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 20,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

18,999 Ден.
12x КЛУБ РАТА: 1,631 Ден.
24x КЛУБ РАТА: 840 Ден.

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Конфигурација AMD GAMER STORM , - Процесор AMD RYZEN 3 1200 AF , Матична плоча ASUS PRIME A520M-K, Графичка карта AFOX NVIDIA GT730-PCI-E 1GB DDR3, Рам Меморија A-Data DDR4 8GB 2666 MHz, Диск 1TB Toshiba P300 7200rpm + A-Data 240GB SSD, SU630, Power Box E180-1 ATX Chassis case, Power supply ATX 550W, ST LK-401W+LK-100, Wired keyboard and wired mouse combo
Достапност по салони Сетек Рузвелтова
Достапност по салони Сетек ГТЦ до Холидеј Ин
Достапност по салони Сетек Тетово
Достапност по салони Сетек Струга
Достапност по салони Сетек Струмица
Достапност по салони Сетек Стадион
Достапност по салони Сетек Куманово
Достапност по салони Сетек Штип
Достапност по салони Сетек Гостивар
Достапност по салони Сетек Кавадарци
Достапност по салони Сетек Велес
Достапност по салони Сетек Прилеп
Достапност по салони Сетек Кичево
Достапност по салони Сетек Гевгелија
Достапност по салони Сетек Охрид 2
Достапност по салони Сетек Сити Мол
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
 • 555x180_saem_maj
 • 555222
 • 555x180wg
 • 555x180_mob
 • 555x180_I2T
 • aeg_electrolux
 • 555x180_sda
 • Setec Alati
 • 555gmin
 • Levenhuk-mini-slider
 • AAR
 • SAMSUNG