Бренд: ST
Краток опис: ST-32UH4300, 32" (82cm) HD Ready LED TV, Superior Technology, DV
Достапност:
Шифра: 52331
Гаранција (дена): 1830
Редовна Цена: 9,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

7,499 Ден.
12x КЛУБ РАТА: 625 Ден.
24x КЛУБ РАТА: 313 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
ST-32UH4300, 32" (82cm) HD Ready LED TV, Superior Technology, DVB-T/T2/DVB-C, CVTE 3663, USB port with PVR (Power Video Recording), Coaxial out, Earphone out, CVBS Input x1, RF x1, VGA input (D-SUB) x1, HDMI x2, Component Input x1, Scart Input x1, CI+ Slot x1,
Напреден Филтер
Достапност по салони Сетек Стадион
Достапност по салони Сетек Свети Николе
Достапност по салони Сетек Ресен
Достапност по салони Сетек Дебар
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 24 рати 0 посто камата
  • 555gmin
  • Levenhuk-mini-slider
  • AAR
  • SAMSUNG