Бренд: Huawei
Краток опис: Huawei Watch GT 3 46mm Black Fluoroelastomer Strap, Display: AMO
Достапност:
Шифра: 52293
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 16,699 Ден.

BLACK ЦЕНА:

11,999 Ден.
12x BLACK РАТА: 1,030 Ден.
24x BLACK РАТА: 530 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Huawei Watch GT 3 46mm Black Fluoroelastomer Strap, Display: AMOLED 1.43 inches 466 x 466 pixels, (~326 ppi density), Glass front; plastic back; stainless steel frame, OS: Proprietary OS, Connections: Bluetooth: 5.1 LE EDR, GPS with A-GPS GLONASS BDS GALILEO QZSS, Sensors: Accelerometer; gyro; heart rate; barometer; compass; SpO2; thermometer (body temperature), 5 ATM water-resistant , Wireless charging, Battery: Li-Po 455 mAh, Dimensions: 45.9 x 45.9 x 11 mm, Weight: 42.6gr
Напреден Филтер
Достапност по салони Сетек ГТЦ ИТ
Достапност по салони Сетек ГТЦ до Холидеј Ин
Достапност по салони Сетек Тетово
Достапност по салони Сетек Битола
Достапност по салони Сетек Струга
Достапност по салони Сетек Струмица
Достапност по салони Сетек Стадион
Достапност по салони Сетек Охрид
Достапност по салони Сетек Куманово
Достапност по салони Сетек Штип
Достапност по салони Сетек Гостивар
Достапност по салони Сетек Кочани
Достапност по салони Сетек Кавадарци
Достапност по салони Сетек Велес
Достапност по салони Сетек Аеродром
Достапност по салони Сетек Прилеп
Достапност по салони Сетек Чаир
Достапност по салони Сетек Кичево
Достапност по салони Сетек Радовиш
Достапност по салони Сетек Свети Николе
Достапност по салони Сетек Охрид 2
Достапност по салони Сетек Ресен
Достапност по салони Сетек Крива Паланка
Достапност по салони Сетек Сити Мол
Достапност по салони Сетек Дебар
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • Прочистувачи
  • AAR
  • SAMSUNG