Бренд: HP
Краток опис: HP Pavilion GAMING Desktop PC  TG01-1010nh, - Intel Core i5-10
Достапност:
Шифра: 52086
Гаранција (дена): 360
Редовна Цена: 49,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

46,999 Ден.
12x КЛУБ РАТА: 4,034 Ден.
24x КЛУБ РАТА: 2,076 Ден.

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
HP Pavilion GAMING Desktop PC  TG01-1010nh, - Intel Core i5-10400F (2.40 GHz, 6 core) RGB AIR 65W, HyperX 8GB DDR4 3200 (up to 2x8GB), 256 GB SSD NVMe & 1TB HDD 7200 , NVIDIA GTX1650 4GB , USB green wired keyboard and mouse, Shadow Black with Green LED, PN: 4N0W2EA#BH5
Достапност по салони Сетек ГТЦ ИТ
Достапност по салони Сетек ГТЦ до Холидеј Ин
Достапност по салони Сетек Струмица
Достапност по салони Сетек Стадион
Достапност по салони Сетек Охрид
Достапност по салони Сетек Штип
Достапност по салони Сетек Гостивар
Достапност по салони Сетек Аеродром
Достапност по салони Сетек Прилеп
Достапност по салони Сетек Сити Мол
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
 • 555x180_saem_maj
 • 555222
 • 555x180wg
 • 555x180_mob
 • 555x180_I2T
 • aeg_electrolux
 • 555x180_sda
 • Setec Alati
 • 555gmin
 • Levenhuk-mini-slider
 • AAR
 • SAMSUNG