Бренд: Intel
Краток опис: Конфигурација INTEL GALAXY+ , - Процесор Intel I3-9100F 3.6G ,
Достапност:
Шифра: 51915
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 20,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

18,999 Ден.
24x КЛУБ РАТА: 878 Ден.
48x КЛУБ РАТА: 438 Ден.

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Конфигурација INTEL GALAXY+ , - Процесор Intel I3-9100F 3.6G , Матична плоча ASUS H310M-K 2.0, Графичка карта AFOX Geforce GT710 2GB DDR3, Рам Меморија A-Data DDR4 8GB 2666 MHz DDR4, Диск 1TB Toshiba P300 7200rpm + A-Data 120GB SSD, SU650, Logic K1 ATX Case + Power supply ATX 550W, ST LK-401W+LK-202, Wired keyboard and wired mouse combo
Достапност по салони Сетек Струмица
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555x180_BT_dec
  • 555x180_TV_dec
  • 555x180_SDA_dec
  • 555x180_IT_dec
  • 555x180_MOB_dec
  • 555x180_procistuvaci
  • 555-greenje
  • Levenhuk-mini-slider
  • AAR
  • SAMSUNG