Бренд: Asus
Краток опис: ASUS TUF FX506HE-HN004, - Процесор Intel® Core™ i7-11800H Proces
Достапност:
Шифра: 51879
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 69,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

61,999 Ден.
24x КЛУБ РАТА: 2,865 Ден.
48x КЛУБ РАТА: 1,459 Ден.

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
ASUS TUF FX506HE-HN004, - Процесор Intel® Core™ i7-11800H Processo, Рам Меморија 16GB DDR4 3200Mhz , Диск 512GB M.2 SSD PCIEG3x2 NVME, Графичка карта NVIDIA GeForce RTX3050TI 4GB DDR6, 802.11ac, 4xUSB (2x3.0, 1x3.1 type C), Gigabit LAN, WLAN 802.11ac dual, Bluetooth, SD Card reader, HDMI 1.4, Red-Backlit Keyboard, 2.2kg, 48WHrs 3S1P 3-cell Li-ion -, FREE DOS, 15.6" FHD LED 144Hz (1920x1080), PN: 90NR0703-M00090
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555x180_BT_dec
  • 555x180_TV_dec
  • 555x180_SDA_dec
  • 555x180_IT_dec
  • 555x180_MOB_dec
  • 555x180_procistuvaci
  • 555-greenje
  • Levenhuk-mini-slider
  • AAR
  • SAMSUNG