Бренд: Samsung
Краток опис: Samsung SM-R177 Galaxy Buds 2 Violet, Connectivity: Bluetooth
Достапност:
Шифра: 51692
Гаранција (дена): 360
Редовна Цена: 9,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

4,999 Ден.
12 РАТИ: 438 Ден.
24 РАТИ: 229 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Samsung SM-R177 Galaxy Buds 2 Violet, Connectivity: Bluetooth 5.2; A2DP; AVRCP; HFP, Codec: Scalable (Samsung proprietary); ACC; SBC, Battery: Buds 61mAh - Case 472mAh, Sensor: Accelerometer; IR; Hall; Touch; Gyro; Proximity sensor; VPU, Compatibility: Samsung; other Android 7.0 or higher & RAM 1.5GB above, In the Box: Earbuds; Wingtips; Eartips; Charging Case; Charging Cable (USB TYPE C), P/N: SM-R177NLVAEUG
Напреден Филтер
Достапност по салони Сетек Чаир
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ