Бренд: Xiaomi
Краток опис: Xiaomi Mi Band 6 Smartwatch, 1.56 inch AMOLED Touch Screen, Disp
Достапност:
Шифра: 51669
Гаранција (дена): 360
Редовна Цена: 2,999 Ден.

BLACK ЦЕНА:

1,499 Ден.
BLACK РАТА:
/ Ден. Производи со цена помала од 2000 ден. немаат можност да се купат на рати.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Xiaomi Mi Band 6 Smartwatch, 1.56 inch AMOLED Touch Screen, Display: Resolution 152x486, Sensors: 6-axis high precisions sensor; 24h Heart Rate Monitor and sleep monitoring with womens health tracking, 30 fitness modes, Message/call notification; App alerts; Calendar; Alarm; Clock; Stopwatch; Timer; Music control; Find phone; Unlock phone(MIUI); Camera remote shutter; Weather; Set activity goals, Bluetooth 5.0 Synchronization, Intelligent Alarm Function, IP67 Waterproof 5ATM, Dimensions: 47.4 × 18.6 × 12.7 mm, Weight: 18.8 gr, Battery: Li-Ion 125mAh; up to 14-days long battery life, BHR4951GL
Напреден Филтер
Достапност по салони Сетек Струга
Достапност по салони Сетек Кавадарци
Достапност по салони Сетек Прилеп
Достапност по салони Сетек Свети Николе
Достапност по салони Сетек Крива Паланка
Достапност по салони Сетек Сити Мол
Достапност по салони Сетек Дебар
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • Прочистувачи
  • AAR
  • SAMSUNG