Бренд: HP
Краток опис: HP 250 G8, Intel® Celeron N4020 Processor (up to 2.60GHz, 4MB)
Достапност:
Шифра: 51643
Гаранција (дена): 360
Редовна Цена: 16,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

13,999 Ден.
12x КЛУБ РАТА: 1,167 Ден.
24x КЛУБ РАТА: 584 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
HP 250 G8, Intel® Celeron N4020 Processor (up to 2.60GHz, 4MB), RAM: 4GB 2400MHz DDR4, 500GB HDD, Intel HD VGA, Integrated widescreen Webcam with Single Digital Microphone, Wireless: 802.11ac + Bluetooth 4.1, Ports: HDMI x 1, VGA x 1, USB 3.0 x 2, USB 2.0 x 1, Kensington lock slot, Card Reader (SD, SDHC, SDXC), Battery: 40 WHr, 4-Cell Battery , 15.6-inch HD (1366x768) Truelife LED-Backlit Display, OS: Linux, P/N: 27K08EA
Напреден Филтер
Достапност по салони Сетек ГТЦ ИТ
Достапност по салони Сетек Струга
Достапност по салони Сетек Стадион
Достапност по салони Сетек Штип
Достапност по салони Сетек Гостивар
Достапност по салони Сетек Аеродром
Достапност по салони Сетек Гевгелија
Достапност по салони Сетек Радовиш
Достапност по салони Сетек Охрид 2
Достапност по салони Сетек Ресен
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 24 рати 0 посто камата
  • 555gmin
  • Levenhuk-mini-slider
  • AAR
  • SAMSUNG