Бренд: AMD
Краток опис: Конфигурација AMD GAMER GLADIATOR , - Процесор AMD RYZEN 2600 3
Достапност:
Шифра: 51629
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
Конфигурација AMD GAMER GLADIATOR , - Процесор AMD RYZEN 2600 3.4GHz up to 3.9GHz , Матична плоча ASUS PRIME A320M-K, Графичка карта ASUS GT1030-SL-2G-BRK, Рам Меморија Kingston 8GB 2666MHz DDR4, Диск 1TB Toshiba P300 7200rpm + A-Data 240GB SSD SU630 , Power Box AX3 GAMING E-ATX Chassis case with ARGB + Power supply ATX 800W
Достапност по салони Сетек ГТЦ ИТ
Достапност по салони Сетек Струмица
Достапност по салони Сетек Кавадарци
Достапност по салони Сетек Аеродром
Достапност по салони Сетек Прилеп
Достапност по салони Сетек Охрид 2
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
 • 555x180-citymall-rodenden2
 • Dvojno_555_SDA
 • Dvojno_555_IT
 • dvojno_WG
 • dvojno_TV
 • dvojno__MOB
 • 555-greenje
 • school
 • Levenhuk-mini-slider
 • AAR
 • SAMSUNG