Бренд: Asus
Краток опис: ASUS UX482EA-EVO-WB513T / TOUCH SCREEN /Win 10, - Процесор Intel
Достапност:
Шифра: 51617
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 80,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

75,999 Ден.
24x КЛУБ РАТА: 3,357 Ден.
48x КЛУБ РАТА: 1,688 Ден.

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
ASUS UX482EA-EVO-WB513T / TOUCH SCREEN /Win 10, - Процесор Intel Core i5-1135G7 Processor 2.4 GHz (8M Cache, up to 4.2 GHz, 4 cores), Рам меморија 16GB LPDDR4X on board , Диск 512GB M.2 NVMe PCIe 3.0 SSD, N/A, Графичка карта Intel Iris X Graphics , BT4.1, 802.11AC DualBand, 70WHrs, 4S1P, 4-cell Li-ion, Illuminated Keyboard, 1x Type C USB 3.2 Gen 2, 2x Type A USB 3.2 Gen 1, 1x HDMI 2.0b, 1x TypeC (DP 1.4), Windows 10 Home 64bit MultiLanguage (DM), 14.0" LED IPS FHD (1920x1080) , PN: 90NB0S41-M01120
Достапност по салони Сетек ГТЦ до Холидеј Ин
Достапност по салони Сетек Охрид 2
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555x180_WS_BT_SDA
  • 555x180_WS_TV_NB_IT_MOB
  • 555x180_procistuvaci
  • 555-greenje
  • Levenhuk-mini-slider
  • AAR
  • SAMSUNG