Бренд: Asus
Краток опис: ASUS M515DA-WB311 (TRANSPARENT SILVER), AMD Ryzen 3 3250U Proce
Достапност:
Шифра: 51586
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
ASUS M515DA-WB311 (TRANSPARENT SILVER), AMD Ryzen 3 3250U Processor 2.6 GHz (4M Cache, up to 3.5Hz), 8GB DDR4 (on-board 4GB) , PCIEG3x2 NVME 256GB M.2 SSD, AMD Radeon™ Vega 3 Graphics, BT4.0, 2xUSB 3.0, 1xUSB 2.0, 1xType C, HDMI 1.4, 6W speaker, HD camera, 2kg, 32WHrs, 2S1P, 2-cell Li-ion, 15.6" Full HD LED (1920x1080) glare, PN:90NB0T42-M02830
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
 • 555x180-citymall-rodenden2
 • Dvojno_555_SDA
 • Dvojno_555_IT
 • dvojno_WG
 • dvojno_TV
 • dvojno__MOB
 • 555-greenje
 • school
 • Levenhuk-mini-slider
 • AAR
 • SAMSUNG