Бренд: Merida
Краток опис: MERIDA 21 BIG.NINE 400, MTB Велосипед, Антрацит боја, 11 брзини,
Достапност:
Шифра: 51542
Гаранција (дена): 360
Редовна Цена:
82,999 Ден.
12x КЛУБ РАТА: 6,917 Ден.
24x КЛУБ РАТА: 3,459 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
MERIDA 21 BIG.NINE 400, MTB Велосипед, Антрацит боја, 11 брзини, Алуминиумски рам ГОЛЕМИНА XL 29"x20", Remote Lever за седиште, Предна и Задна кочница ХИДРАУЛИЧНИ ДИСК КОЧНИЦИ СО МИНЕРАЛНО МАСЛО Shimano M4100 2 piston, Преден и заден ротор Shimano RT10 180 mm + Shimano RT10 160 mm, Надворешни гуми Maxxis Ikon 29x2.2" wire, Внатрешна гума 29x2.2 A.V, Предна вилушка со амортизер Manitou Markhor Comp Air 100 STR Tapered; Lockout 51mm fork offset, Заден менувач Shimano Deore M5100 Shadow+, Предна ѕвезда: Shimano Deore M5100 32 ATC, Задна Ѕвезда Shimano Deore M5100 11-51 ATC 11 GER, Задни Шифтери Shimano Deore M5100, Средна осовина Shimano UN100 BSA, KMC X11 NPBK ланец, Педали VP VPE-891, Грипови MERIDA EC, Рачки MERIDA EXPERT CC MAT aluminium 720 WHB 10 RHB, Стем MERIDA COMP CC MAT aluminium 31.8 DSH 6 ASD, Главина за рачки MERIDA M4455, Предно тркало осовина Shimano TX505 100x9 WHF 32 SPH Centerlock, Задно тркало осовина Shimano TX505 135x9 WHR 32 SPH Centerlock, Ергономско седиште MERIDA COMP CC со Quick release, Бандажи MERIDA COMP CC 20 IWR MAT aluminium, Ѕвонче YWS-Alloy, MERIDA CODE 6110880871
Напреден Филтер
Достапност по салони Салон Мерида
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 24 рати 0 посто камата
  • 555gmin
  • Levenhuk-mini-slider
  • AAR
  • SAMSUNG