Бренд: Asus
Краток опис: ASUS PC ExpertCenter D5 MiniT D500MAES-7107000050 , - Процесор I
Достапност:
Шифра: 51401
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 44,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

36,999 Ден.
24x КЛУБ РАТА: 1,710 Ден.
48x КЛУБ РАТА: 938 Ден.

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
ASUS PC ExpertCenter D5 MiniT D500MAES-7107000050 , - Процесор Intel® Core™ I7-10700 (16M Cache, up to 4.8 GHz), РАМ Меморија 8GB DDR4 3200MHz, Диск 512GB M.2 SSD PCIE NVME, DVD writer 8X, PSU 300W PN: 90PF0241-M09860
Достапност по салони Сетек Рузвелтова
Достапност по салони Сетек ГТЦ ИТ
Достапност по салони Сетек Тетово
Достапност по салони Сетек Стадион
Достапност по салони Сетек Сити Мол
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555x180_BT_dec
  • 555x180_TV_dec
  • 555x180_SDA_dec
  • 555x180_IT_dec
  • 555x180_MOB_dec
  • 555x180_procistuvaci
  • 555-greenje
  • Levenhuk-mini-slider
  • AAR
  • SAMSUNG