Бренд:
Краток опис: Levenhuk LabZZ MT2 Microscope & Telescope Kit 69299, Сет Телеско
Достапност:
Шифра: 50868
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 4,399 Ден.

BLACK ЦЕНА:

2,999 Ден.
12x BLACK РАТА: 258 Ден.
24x BLACK РАТА: 133 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Levenhuk LabZZ MT2 Microscope & Telescope Kit 69299, Сет Телескоп и Микроскоп со вклучен основен експериментален сет, Микроскоп: Монокулар, Зголемување: 75х-900х, Позадинско LED осветлување, Напојување: 2АА Батерии, Телескоп: Окулар: H12.5mm (50x)-18mm (35x), Дијаметар на леќа: 50mm, Фокусна должина: 500mm, Алумински трипод, Транспортни димензии: 860×230×100mm, Тежина на транспортно пакување: 1.688 грама, P/N: 69299
Напреден Филтер
Достапност по салони Сетек Рузвелтова
Достапност по салони Сетек ГТЦ ИТ
Достапност по салони Сетек ГТЦ до Холидеј Ин
Достапност по салони Сетек Тетово
Достапност по салони Сетек Струмица
Достапност по салони Сетек Стадион
Достапност по салони Сетек Охрид
Достапност по салони Сетек Куманово
Достапност по салони Сетек Штип
Достапност по салони Сетек Гостивар
Достапност по салони Сетек Прилеп
Достапност по салони Сетек Чаир
Достапност по салони Сетек Кичево
Достапност по салони Сетек Гевгелија
Достапност по салони Сетек Ѓорче Петров
Достапност по салони Сетек Радовиш
Достапност по салони Сетек Свети Николе
Достапност по салони Сетек Крива Паланка
Достапност по салони Сетек Дебар
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • Прочистувачи
  • AAR
  • SAMSUNG