Бренд: Total
Краток опис: TOTAL VENUS Lady bike Велосипед G26C807, Lady bike Велосипед, Со
Достапност:
Шифра: 50817
Гаранција (дена): 180

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
TOTAL VENUS Lady bike Велосипед G26C807, Lady bike Велосипед, Со кошница, заден багажник, Виолетово/бела боја, 7 брзини, Метален рам M Size, Предна и Задна кочница V Brake WEICHI, Големина на гуми WANDA 26x2.125, WANDA внатрешна гума, Заден менувач Shimano TZ-50, Шифтер SHIMANO RS-35 Revoshift, Касетна средна осовина, Касетни осовини на тркала, Aлуминиумски рачки за кочници, Алуминиумски држач за рачките Aluminium Stem, Предни запчаници YADA, TEC ланец, Ергономско седиште, Дупли алуминиумски бандажи, Алуминиумски педали, Quick release тркала, Штитник за ланец, Браници на тркала, Заден катадиоптер, Штендер
Напреден Филтер
Достапност по салони Сетек Велес
Достапност по салони Сетек Прилеп
Достапност по салони Сетек Чаир
Достапност по салони Сетек Радовиш
Достапност по салони Салон Мерида
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 24 рати 0 посто камата
  • 555gmin
  • Levenhuk-mini-slider
  • AAR
  • SAMSUNG