Бренд: Total
Краток опис: TOTAL FURY 27.5 MTB Велосипед G275K835, MTB Велосипед, Бело сина
Достапност:
Шифра: 50811
Гаранција (дена): 180
Редовна Цена:
14,999 Ден.
12x КЛУБ РАТА: 1,250 Ден.
24x КЛУБ РАТА: 625 Ден.

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
TOTAL FURY 27.5 MTB Велосипед G275K835, MTB Велосипед, Бело сина боја, FRONT SUSPENSION, 21 брзинa, Метален рам L Size, Преден амортизер KUDE, Предна и Задна кочница Disc Brake BOLY, Големина на гуми WANDA 27.5x2.125, HUILICHENG внатрешна гума, Заден менувач SHIMANO RD-TZ50 21 брзинa, Преден менувач SHIMANO FD-TZ30, Пренос-Ѕвезда, Шифтери SHIMANO TX-30, Касетна средна осовина, Касетни осовини на тркала, Предни запчаници SHANGMENG, DONGYA ланец, Aлуминиумски рачки за кочници, Алуминиумски држач за рачките Aluminium Stem, Ергономско седиште, Quick release тркала, Дупли алуминиумски бандажи, Штендер
Достапност по салони Сетек Струмица
Достапност по салони Сетек Ѓорче Петров
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
 • 555x180_saem_maj
 • 555222
 • 555x180wg
 • 555x180_mob
 • 555x180_I2T
 • aeg_electrolux
 • 555x180_sda
 • Setec Alati
 • 555gmin
 • Levenhuk-mini-slider
 • AAR
 • SAMSUNG