Бренд: Intel
Краток опис: Конфигурација INTEL GAMER CENTURION PRIME , - Процесор Intel I5
Достапност:
Шифра: 50697
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
Конфигурација INTEL GAMER CENTURION PRIME , - Процесор Intel I5-9400F 2.9 GHz up to 4.1 GHz, Матична плоча ASUS PRIME H310M-K, Графичка карта Asus GTX1650 Phoenix 4GB, Рам Меморија Kingston HyperX FURY Black 8GB 2666MHz DDR4, Диск 1TB Toshiba P300 7200rpm + A-Data 240GB SSD, SU630 SATA 6Gb/s, Power Box AX3 GAMING E-ATX Chassis case with ARGB, USB3.0*1+ USB2.0*2+ HD Audio, Acrylic left side panel, 1*12cm ARGB fans on the rear , 1x P6+2, HDD x2 + SSD x2, Power supply ATX 800W, + ST LK-401W+LK-202, Wired keyboard and wired mouse combo,
Достапност по салони Сетек ГТЦ ИТ
Достапност по салони Сетек ГТЦ до Холидеј Ин
Достапност по салони Сетек Струга
Достапност по салони Сетек Струмица
Достапност по салони Сетек Штип
Достапност по салони Сетек Аеродром
Достапност по салони Сетек Кичево
Достапност по салони Сетек Охрид 2
Достапност по салони Сетек Сити Мол
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 1140x150-web-copy