Бренд: Asus
Краток опис: ASUS M515DA-BR031 (SLATE GRAY), Процесор AMD Ryzen 3 3250U Proc
Достапност:
Шифра: 50673
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 24,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

21,999 Ден.
24x КЛУБ рата: 1,008 Ден.
48x КЛУБ рата: 521 Ден.

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
ASUS M515DA-BR031 (SLATE GRAY), Процесор AMD Ryzen 3 3250U Processor 2.6 GHz (4M Cache, up to 3.5Hz), Рам Меморија 4GB DDR4 (on-board 4GB) , Диск PCIEG3x2 NVME 256GB M.2 SSD, AMD Radeon™ Vega 3 Graphics, BT4.0, 2xUSB 3.0, 1xUSB 2.0, 1xType C, HDMI 1.4, 6W speaker, HD camera, 2kg, 32WHrs, 2S1P, 2-cell Li-ion, 15.6" HD LED (1366x768) glare, PN:
Достапност по салони Сетек Штип
Достапност по салони Сетек Кавадарци
Достапност по салони Сетек Кичево
Достапност по салони Сетек Свети Николе
Достапност по салони Сетек Крива Паланка
Достапност по салони Сетек Дебар
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555x180ss
  • 60Rati_555x180
  • 555-greenje
  • Levenhuk-mini-slider
  • AAR
  • SAMSUNG