Бренд: Asus
Краток опис: ASUS X515MA-BR103 ( SLATE GREY ) - Процесор Intel® Pentium® N503
Достапност:
Шифра: 50622
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
ASUS X515MA-BR103 ( SLATE GREY ) - Процесор Intel® Pentium® N5030 (4M Cache, up to 3.1 GHz), Рам Меморија 4GB DDR4 2400MHz (on-board), Диск 256GB SSD, W/O ODD, Intel® UHD Graphics 600, BT4.0, 3xUSB (2x2.0, 1x3.0); VGA WebCam, HDMI, 2kg, no LAN, 33WHrs, 3-cell Li-ion, 15.6" HD LED (1366x768) non-glare, PN: 90NB0TH1-M05560
Достапност по салони Сетек Рузвелтова
Достапност по салони Сетек Кочани
Достапност по салони Сетек Аеродром
Достапност по салони Сетек Прилеп
Достапност по салони Сетек Чаир
Достапност по салони Сетек Кичево
Достапност по салони Сетек Гевгелија
Достапност по салони Сетек Ѓорче Петров
Достапност по салони Сетек Радовиш
Достапност по салони Сетек Охрид 2
Достапност по салони Сетек Ресен
Достапност по салони Сетек Крива Паланка
Достапност по салони Сетек Сити Мол
Достапност по салони Сетек Дебар
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 1140x150-web-copy