Бренд: Samsung
Краток опис: SAMSUNG QE55Q60AAUXXH, 55" (138cm) UltraHD QLED Smart TV, Resolu
Достапност:
Шифра: 50615
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 62,499 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

48,999 Ден.
24x КЛУБ РАТА: 2,164 Ден.
48x КЛУБ РАТА: 1,303 Ден.

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
SAMSUNG QE55Q60AAUXXH, 55" (138cm) UltraHD QLED Smart TV, Resolution: 3.840 x 2.160, 100% Color Volume with Quantum Dot, PQI 3100, Quantum HDRx, Mega Contrast, HLG (Hybrid Log Gamma), UHD Up-Scaling, Quantum processor Lite, Supreme UHD Dimming, Micro Dimming, Auto Motion Plus, Quad-Core procesor, Dual DVB-T2/C/S2, Dolby Digital Plus DTS, DLNA, Wifi Bulit in, Multi View, Multiroom link, TV Sound Connect, Blutooth Audio, ConnectShare (HDD), ConnectShare (USB 2.0), Ambient Mode, Smart Remote, Connections: 3 x HDMI, 2 x USB, 1 X Composite In, 1 x Ethernet, 1 x Card Slot CI +
Достапност по салони Сетек Струга
Достапност по салони Сетек Струмица
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555x180_WS_BT_SDA
  • 555x180_WS_TV_NB_IT_MOB
  • 555x180_procistuvaci
  • 555-greenje
  • Levenhuk-mini-slider
  • AAR
  • SAMSUNG