Бренд: HP
Краток опис: HP 255 G8 (Jet Black), - AMD Ryzen 5 3500U (4M Cache, up to 3.7
Достапност:
Шифра: 50608
Гаранција (дена): 360
Редовна Цена: 28,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

22,999 Ден.
12x КЛУБ РАТА: 1,917 Ден.
24x КЛУБ РАТА: 959 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
HP 255 G8 (Jet Black), - AMD Ryzen 5 3500U (4M Cache, up to 3.7 GHz), AMD Radeon Vega Integrated Graphics,, 8GB 2400MHz DDR4, 256GB SSD, HD webcam, Wireless: 802.11a/b/g/n/ac, Bluetooth 4.2, Stereo Speakers, 1 x USB 3.1 Type-C, 2 x USB 3.1, 1 x HDMI, 1 x headphone/microphone combo, Card Reader, 15.6" (1920x1080) , PN: 27K41EA
Напреден Филтер
Достапност по салони Сетек Тетово
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 24 рати 0 посто камата
  • 555gmin
  • Levenhuk-mini-slider
  • AAR
  • SAMSUNG