Бренд: AMD
Краток опис: Конфигурација AMD PRIME , - Процесор CPU AMD Ryzen 5 PRO 4650G
Достапност:
Шифра: 50590
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 24,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

23,999 Ден.
24x КЛУБ рата: 1,099 Ден.
48x КЛУБ рата: 521 Ден.

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
Конфигурација AMD PRIME , - Процесор CPU AMD Ryzen 5 PRO 4650G , Матична плоча ASUS PRIME A520M-K, AMD A520 Chipset, Графичка карта AMD Radeon™ Graphics, Рам Меморија A-DATA 8GB 2666MHz DDR4 , Диск 1TB Toshiba P300 7200rpm + A-Data 120GB SSD,Power Box E177 ATX Chassis case 700W + ST LK-401W+LK-202 Wired keyboard and wired mouse combo,
Достапност по салони Сетек Струмица
Достапност по салони Сетек Кочани
Достапност по салони Сетек Прилеп
Достапност по салони Сетек Кичево
Достапност по салони Сетек Радовиш
Достапност по салони Сетек Ресен
Достапност по салони Сетек Крива Паланка
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555x180ss
  • 60Rati_555x180
  • 555-greenje
  • Levenhuk-mini-slider
  • AAR
  • SAMSUNG