Бренд: AMD
Краток опис: Конфигурација AMD STORM X , - Процесор AMD RYZEN 2600 3.4GHz up
Достапност:
Шифра: 50538
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
Конфигурација AMD STORM X , - Процесор AMD RYZEN 2600 3.4GHz up to 3.9GHz, Матична плоча ASUS PRIME A320M-K, Графичка карта Asrock Phantom Gaming Radeon RX550 2GB, Рам Меморија Kingston 8GB 2666MHz DDR4, Диск 1TB Toshiba P300 7200rpm + A-Data 240GB SSD, SU630 SATA 6Gb/s, Power Box AX3 GAMING E-ATX Chassis case with ARGB, USB3.0*1+ USB2.0*2+ HD Audio, Acrylic left side panel, 1*12cm ARGB fans on the rear , 1x P6+2, HDD x2 + SSD x2, Power supply ATX 800W, + ST LK-302+103, Wired keyboard and wired mouse combo,
Достапност по салони Сетек ГТЦ ИТ
Достапност по салони Сетек ГТЦ до Холидеј Ин
Достапност по салони Сетек Струга
Достапност по салони Сетек Струмица
Достапност по салони Сетек Куманово
Достапност по салони Сетек Аеродром
Достапност по салони Сетек Кичево
Достапност по салони Сетек Ѓорче Петров
Достапност по салони Сетек Сити Мол
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • web-2
  • web
  • 555_cool_ponuda
  • AAR
  • SAMSUNG
  • AAR