Бренд: Apple
Краток опис: Apple 10.9-inch iPad Air 4 Wi-Fi 64GB ( Rose Gold ) , - Eкран:10
Достапност:
Шифра: 50522
Гаранција (дена): 360

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
Apple 10.9-inch iPad Air 4 Wi-Fi 64GB ( Rose Gold ) , - Eкран:10.9", Резолуција:2360x1640p Liquid Retina IPS LCD, Оперативен систем:iPadOS 14.1, Процесор:Apple A14 Bionic (5 nm) Hexa-core , Apple GPU (4-core graphics), Интерна меморија:64GB, Примарна камера: 12 MP f/1.8 (wide) 1/3" 1.22µm dual pixel PDAF, Секундарна камера: 7 MP f/2.0 31mm (standard), Fingerprint (top-mounted), accelerometer, gyro,, compass, barometer, Siri natural language commands and dictation, USB Type-C; magnetic connector, Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, dual-band, hotspot, Bluetooth 5.0, A2DP, EDR, GPS A-GPS, GLONASS (LTE model only), Батерија:Li-Po (28.6 Wh) 10h, PN: myfp2hc/a
Достапност по салони Сетек ГТЦ ИТ
Достапност по салони Сетек Сити Мол
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
 • 555x180-citymall-rodenden2
 • Dvojno_555_SDA
 • Dvojno_555_IT
 • dvojno_WG
 • dvojno_TV
 • dvojno__MOB
 • 555-greenje
 • school
 • Levenhuk-mini-slider
 • AAR
 • SAMSUNG