Бренд: Apple
Краток опис: Apple MacBook Pro 13.3" ( Space Gray ) , Дисплеј:13.3"(33.78cm),
Достапност:
Шифра: 50506
Гаранција (дена): 360

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
Apple MacBook Pro 13.3" ( Space Gray ) , Дисплеј:13.3"(33.78cm), Процесор:Apple M1 chip with 8-core GPU 8-core, Резолуција:(2560x1600) LED IPS Retina, Светлина од 500 нита, Широк спектар на бои (P3), True, Tone технологија, Меморија:8GB, Диск 256GB SSD, Стерео звучници со висок динамички опсег, Широк стерео звук ,Поддршка за Dolby Atmos , Web camera 720p , Bluetooth 5.0, 802.11ac Wi-Fi wireless networking; IEEE 802.11a/b/g/n compatible, PN: myd82ze/a
Достапност по салони Сетек ГТЦ ИТ
Достапност по салони Сетек ГТЦ до Холидеј Ин
Достапност по салони Сетек Аеродром
Достапност по салони Сетек Сити Мол
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
 • 555x180-citymall-rodenden2
 • Dvojno_555_SDA
 • Dvojno_555_IT
 • dvojno_WG
 • dvojno_TV
 • dvojno__MOB
 • 555-greenje
 • school
 • Levenhuk-mini-slider
 • AAR
 • SAMSUNG