Бренд: Lenovo
Краток опис: Lenovo TAB M10 Iron Grey, 10.1" Wi-Fi, IPS LCD capacitive touchs
Достапност:
Шифра: 50495
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
Lenovo TAB M10 Iron Grey, 10.1" Wi-Fi, IPS LCD capacitive touchscreen, 16M colors, Резолуција: 1280 x 800 pixels, Процесор Qualcomm® Snapdragon™ 429 Quad-Core Processor (2.0 GHz), Внатрешна меморија: 32GB, microSD до 256GB, РАМ Меморија 2GB Soldered LPDDR4x-3200, Примарна камера: 5 MP, Секундарна камера: 2 MP, WLAN: Wi-Fi 802.11 a/b/g/n, dual-band, hotspot, Bluetooth v4.0, FM radio, Sensors: Accelerometer, OS: Android OS 9 Pie, Батерија: Non-removable Li-Ion 5000 mAh, PN: ZA4G0135US
Достапност по салони Сетек ГТЦ ИТ
Достапност по салони Сетек ГТЦ до Холидеј Ин
Достапност по салони Сетек Струга
Достапност по салони Сетек Струмица
Достапност по салони Сетек Охрид
Достапност по салони Сетек Штип
Достапност по салони Сетек Гостивар
Достапност по салони Сетек Кочани
Достапност по салони Сетек Кавадарци
Достапност по салони Сетек Аеродром
Достапност по салони Сетек Чаир
Достапност по салони Сетек Кичево
Достапност по салони Сетек Ѓорче Петров
Достапност по салони Сетек Радовиш
Достапност по салони Сетек Охрид 2
Достапност по салони Сетек Сити Мол
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 1140x150-web-copy