Бренд: Apple
Краток опис: Apple iPhone 11 - 64GB Red, 6.1 inches (~79.0% screen-to-body ra
Достапност:
Шифра: 50471
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 44,990 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

34,999 Ден.
12x КЛУБ РАТА: 2,917 Ден.
24x КЛУБ РАТА: 1,459 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Apple iPhone 11 - 64GB Red, 6.1 inches (~79.0% screen-to-body ratio), Resolution: 828 x 1792 pixels (~326 ppi pixel density), Liquid Retina IPS LCD, Glass front (Gorilla Glass), glass back (Gorilla Glass), Chipset: Apple A13 Bionic (7 nm+), CPU: Hexa-core (2x2.65 GHz Lightning + 4x1.8 GHz Thunder), Apple GPU (4-core graphics), Internal Memory: 64GB, RAM: 4GB, Primary Camera: Dual 12 MP (f/1.8, 26mm) + 12 MP (f/2.4, 52mm), Video: 2160p@30fps, Secondary Camera: Dual 12 MP (f/2.2, 32mm), 2160p@30fps, OS:iOS 13 and upgradable to iOS 13.3, WLAN: Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, hotspot, Bluetooth: v5.0, A2DP, LE, GPS, NFC, Sensors: Face ID accelerometer gyro proximity compass barometer, IP67 certified - dust and water resistant, Battery: Non-removable Li-Ion 3110 mAh, Dimensions: 150.9 x 75.7 x 8.3 mm, Weight: 194gr, mhdd3se/a, mhdd3pm/a
Напреден Филтер
Достапност по салони Сетек ГТЦ ИТ
Достапност по салони Сетек Охрид 2
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 24 рати 0 посто камата
  • 555gmin
  • Levenhuk-mini-slider
  • AAR
  • SAMSUNG