Бренд: Samsung
Краток опис: Samsung SM-A525 Galaxy A52 White, 6.5 Inch Super AMOLED 90Hz tou
Достапност:
Шифра: 50456
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
Samsung SM-A525 Galaxy A52 White, 6.5 Inch Super AMOLED 90Hz touchscreen, Multitouch, Octa-core (2x2.3 GHz Kryo 465 Gold & 6x1.8 GHz Kryo 465 Silver), Chipset: Qualcomm SM7125 Snapdragon 720G (8 nm), GPU: Adreno 618, Internal Memory: 128 GB, Memory Card Slot microSDXC, RAM: 6GB, Primary Camera: Quad 64.0 MP + 8.0 MP + 5.0 MP + 2.0 MP, Front Camera: 32 MP, OS: Android 11, One UI 3.0, Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot, Bluetooth 5.0, A2DP, LE, GPS whit A-GPS, GLONASS, GALILEO, BDS, NFC, Sensors: Fingerprint (under display, optical) Proximity Accelerometer Compass Gyroscope, Non-removable Li-Po 4500 mAh battery, P/N: SM-A525FZWGEUC
Достапност по салони Сетек Рузвелтова
Достапност по салони Сетек ГТЦ ИТ
Достапност по салони Сетек ГТЦ до Холидеј Ин
Достапност по салони Сетек Струга
Достапност по салони Сетек Струмица
Достапност по салони Сетек Стадион
Достапност по салони Сетек Охрид
Достапност по салони Сетек Куманово
Достапност по салони Сетек Гостивар
Достапност по салони Сетек Кавадарци
Достапност по салони Сетек Аеродром
Достапност по салони Сетек Прилеп
Достапност по салони Сетек Гевгелија
Достапност по салони Сетек Ѓорче Петров
Достапност по салони Сетек Охрид 2
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 1140x150-web-copy