Бренд: Samsung
Краток опис: Samsung SM-A325 Galaxy A32 Light Violet Dual Sim, 6.5 Inch TFT c
Достапност:
Шифра: 50445
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 18,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

14,499 Ден.
12x КЛУБ РАТА: 1,209 Ден.
24x КЛУБ РАТА: 605 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Samsung SM-A325 Galaxy A32 Light Violet Dual Sim, 6.5 Inch TFT capacitive touchscreen, Multitouch, Chipset: Mediatek MT6853 Dimensity 720 (7nm), Octa-core (2x2.0 GHz Cortex-A76 & 6x2.0 GHz Cortex-A55), GPU Mali-G57 MC3, Internal Memory: 128GB, RAM: 4GB, Primary Camera: 64MP + 8MP + 5MP + 5MP, Front Camera: 13MP f/2.2, OS: Android v10, Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, WiFi Direct, Dual Band, Hot Spot, Bluetooth 5.0 A2DP, LE, GPS whit A-GPS, GLONASS, BDS NFC, Sensors: Fingerprint (side-mounted) accelerometer proximity compass, gyro, Non-removable Li-Ion 5000 mAh battery, P/N: SM-A325FLVGEUC
Напреден Филтер
Достапност по салони Сетек Рузвелтова
Достапност по салони Сетек ГТЦ ИТ
Достапност по салони Сетек ГТЦ до Холидеј Ин
Достапност по салони Сетек Тетово
Достапност по салони Сетек Битола
Достапност по салони Сетек Струга
Достапност по салони Сетек Струмица
Достапност по салони Сетек Стадион
Достапност по салони Сетек Охрид
Достапност по салони Сетек Куманово
Достапност по салони Сетек Гостивар
Достапност по салони Сетек Кочани
Достапност по салони Сетек Кавадарци
Достапност по салони Сетек Велес
Достапност по салони Сетек Аеродром
Достапност по салони Сетек Чаир
Достапност по салони Сетек Гевгелија
Достапност по салони Сетек Ѓорче Петров
Достапност по салони Сетек Свети Николе
Достапност по салони Сетек Охрид 2
Достапност по салони Сетек Ресен
Достапност по салони Сетек Крива Паланка
Достапност по салони Сетек Сити Мол
Достапност по салони Сетек Дебар
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 24 рати 0 посто камата
  • 555gmin
  • Levenhuk-mini-slider
  • AAR
  • SAMSUNG