Бренд: Samsung
Краток опис: Samsung SM-A125 Galaxy A12 Blue, Dual Sim, 6.5 Inch PLS TFT capa
Достапност:
Шифра: 50423
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 11,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

9,999 Ден.
24x КЛУБ РАТА: 463 Ден.
48x КЛУБ РАТА: 250 Ден.

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Samsung SM-A125 Galaxy A12 Blue, Dual Sim, 6.5 Inch PLS TFT capacitive touchдисплај, Multitouch, чипсет: Mediatek MT6765 Helio P35 (12nm), Octa-core (4x2.35 GHz Cortex-A53 & 4x1.8 GHz Cortex-A53), Внатрешна меморија: 64GB, RAM: 4GB, Примарна камера: 48MP + 5MP + 2MP + 2MP, Секундарна камера 8MP f/2.2, 12mm (ultrawide), OS: Android v 10, Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, WiFi Direct, Dual Band, Hot Spot, Bluetooth 4.2 A2DP EDR LE, GPS whit A-GPS, GLONASS, BDS NFC, Сензори: Fingerprint (side-mounted) accelerometer, Non-removable Li-Ion 5000 mAh батерија, P/N: SM-A125FZBVEUC
Достапност по салони Сетек Рузвелтова
Достапност по салони Сетек ГТЦ ИТ
Достапност по салони Сетек ГТЦ до Холидеј Ин
Достапност по салони Сетек Стадион
Достапност по салони Сетек Аеродром
Достапност по салони Сетек Крива Паланка
Достапност по салони Сетек Сити Мол
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555x180_BT_dec
  • 555x180_TV_dec
  • 555x180_SDA_dec
  • 555x180_IT_dec
  • 555x180_MOB_dec
  • 555x180_procistuvaci
  • 555-greenje
  • Levenhuk-mini-slider
  • AAR
  • SAMSUNG