Бренд: CUBOT
Краток опис: CUBOT J9 Green, Dual SIM, 6.2Inch HD+, IPS.Capacitive Touch Scre
Достапност:
Шифра: 50398
Гаранција (дена): 360
Редовна Цена: 5,299 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

4,699 Ден.
24x КЛУБ РАТА: 218 Ден.
48x КЛУБ РАТА: 111 Ден.

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
CUBOT J9 Green, Dual SIM, 6.2Inch HD+, IPS.Capacitive Touch Screen, 720*1520, Memory: 2GB RAM + 16GB ROM, Android 10, Front camera: 8MP camera Rear camera 13MP(AF)+2MP+0.3MP with 1A LED flashlight, A-GPS, GPS, Wi-Fi 2.4G Type-C USB Bluetooth 4.0, Face ID ,Proximity, Accelerometer, Others(Light sensor) Battery: 4200mAh Detachable battery
Достапност по салони Сетек Стадион
Достапност по салони Сетек Сити Мол
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555x180_BT_dec
  • 555x180_TV_dec
  • 555x180_SDA_dec
  • 555x180_IT_dec
  • 555x180_MOB_dec
  • 555x180_procistuvaci
  • 555-greenje
  • Levenhuk-mini-slider
  • AAR
  • SAMSUNG