Бренд: Samsung
Краток опис: Samsung Chromebook 4 / CHROME OS , - Процесор Celeron® Dual-Cor
Достапност:
Шифра: 50334
Гаранција (дена): 360

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
Samsung Chromebook 4 / CHROME OS , - Процесор Celeron® Dual-Core N4000 1.1GHz, Intel HD Графичка карта , Рам Меморија 4GB , Диск 32GB eMMC, Webcam (720p), Integrated 10/100/1000 GbE LAN, Intel® Wireless-AC WLAN and Bluetooth 4.0, 1x HDMI, 2x USB 2.0, 1x USB 3.0, 1 RJ-45, Media Card reader, Battery: 3-cell, CHROME OS , 14" HD (1366х768), PN: XE310XBA-K01US
Достапност по салони Сетек Аеродром
Достапност по салони Сетек Рузвелтова
Достапност по салони Сетек ГТЦ ИТ
Достапност по салони Сетек ГТЦ до Холидеј Ин
Достапност по салони Сетек Битола
Достапност по салони Сетек Струга
Достапност по салони Сетек Куманово
Достапност по салони Сетек Штип
Достапност по салони Сетек Кочани
Достапност по салони Сетек Кавадарци
Достапност по салони Сетек Велес
Достапност по салони Сетек Капитол
Достапност по салони Сетек Прилеп
Достапност по салони Сетек Чаир
Достапност по салони Сетек Ѓорче Петров
Достапност по салони Сетек Сити Мол
Достапност по салони Сетек Дебар
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 8-mi Mart
  • 555SDA
  • 555Gorenje
  • gm
  • Procistuvaci
  • Akciski_za_greenje
  • SAMSUNG