Бренд: Intel
Краток опис: Конфигурација INTEL GLADIATOR , - Процесор Intel I5-9400F 2.9G
Достапност:
Шифра: 50330
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
Конфигурација INTEL GLADIATOR , - Процесор Intel I5-9400F 2.9G 1151 BOX, 2.9 GHz up to 4.1 GHz, Матична плоча ASUS PRIME H310M-K R2.0, Графичка карта ASUS GT1030-SL-2G-BRK, Рам Меморија Kingston 8GB 2666MHz DDR4 , Диск 1TB Toshiba P300 7200rpm + Kingston 120GB A400 SSD SATA3, ower Box E180-1 ATX Chassis case 700W + ST LK-302+103, Wired keyboard and wired mouse combo,
Достапност по салони Сетек Аеродром
Достапност по салони Сетек Рузвелтова
Достапност по салони Сетек Струга
Достапност по салони Сетек Струмица
Достапност по салони Сетек Гостивар
Достапност по салони Сетек Капитол
Достапност по салони Сетек Кичево
Достапност по салони Сетек Ѓорче Петров
Достапност по салони Сетек Радовиш
Достапност по салони Сетек Охрид 2
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 8-mi Mart
  • 555SDA
  • 555Gorenje
  • gm
  • Procistuvaci
  • Akciski_za_greenje
  • SAMSUNG