Бренд: DELL
Краток опис: DELL G3 3500-7722BLK GAMING ( Silver ), - Процесор Intel® Core™
Достапност:
Шифра: 50324
Гаранција (дена): 1080

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
DELL G3 3500-7722BLK GAMING ( Silver ), - Процесор Intel® Core™ i7-10750H (12M Cache. up to 5.0 GHz), Графичка карта NVIDIA® RTX 2060 6GB, РАМ Меморија 16GB DDR4, Диск 512GB SSD, HD Веб камера, Wireless: 802.11a/b/g/n/ac, Bluetooth 4.2, Stereo Speakers, 1 x USB 2.0, 2 x USB 3.0, 1 x HDMI, 1 x headphone/microphone combo, Card Reader, Backlit Keyboard, 15.6" FullHD (1920x1080) 144Hz, Windows 10 Home, PN: I3500-7722BLK-PUS
Достапност по салони Сетек Прилеп
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 8-mi Mart
  • 555SDA
  • 555Gorenje
  • gm
  • Procistuvaci
  • Akciski_za_greenje
  • SAMSUNG