Бренд: HP
Краток опис: HP ENVY x360 15M-EE0013 CONVERTIBLE/TOUCHSCREEN/Windows 10, - П
Достапност:
Шифра: 50310
Гаранција (дена): 360

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
HP ENVY x360 15M-EE0013 CONVERTIBLE/TOUCHSCREEN/Windows 10, - Процесор AMD Ryzen™ 5 4500U (6MB Cache, up to 4.0GHz) , РАМ Меморија 8GB DDR4 , Диск 256GB SSD M.2 NVMe PCIe, Intel HD Графичка карта, 1080p Video Веб камера, Backlit Keyboard, 802.11ac; Dual-Band WLAN, BLUETOOTH 4.0, 1 x USB 3.0 Type-C, 3 x USB 3.0 Type-A, HDMI, Headphone jack, RJ-45 (LAN), SD card reader, 15.6" (1920x1080) IPS TouchScreen, Windows 10 Home 64Bit, PN: (9HZ86UA#ABA)
Достапност по салони Сетек ГТЦ ИТ
Достапност по салони Сетек ГТЦ до Холидеј Ин
Достапност по салони Сетек Сити Мол
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 8-mi Mart
  • 555SDA
  • 555Gorenje
  • gm
  • Procistuvaci
  • Akciski_za_greenje
  • SAMSUNG