Бренд: Asus
Краток опис: ASUS GAMING Компјутер G15DH-WB009D, - Процесор AMD Ryzen™ 5-3600
Достапност:
Шифра: 50293
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
ASUS GAMING Компјутер G15DH-WB009D, - Процесор AMD Ryzen™ 5-3600X 3.8 GHz (32M Cache. up to 4.4 GHz), Рам Меморија 8GB DDR4 3200MHz, Диск 512GB M.2 SSD PCIE NVME, Графичка карта NVIDIA® GeForce GTX™ 1650 4GB, WI-Fi 5(802.11ac) 2x2 + BT 5.0, 1x USB 3.2 Gen 1 (Type A), 1x USB 3.2 Gen 1 (Type C), 1x Headphone, 1x Microphone, PN: 90PD02V1-M15900
Достапност по салони Сетек Рузвелтова
Достапност по салони Сетек ГТЦ ИТ
Достапност по салони Сетек ГТЦ до Холидеј Ин
Достапност по салони Сетек Прилеп
Достапност по салони Сетек Ѓорче Петров
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 8-mi Mart
  • 555SDA
  • 555Gorenje
  • gm
  • Procistuvaci
  • Akciski_za_greenje
  • SAMSUNG