Бренд: Acer
Краток опис: ACER Aspire 7 A715-75G-7710 Black - Процесор Intel® Core™ i7-10
Достапност:
Шифра: 50270
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
ACER Aspire 7 A715-75G-7710 Black - Процесор Intel® Core™ i7-10750H ( 16MB Cache, up to 5.0GHz ), Графичка карта NVIDIA® GeForce® GTX 1650Ti, 16GB РАМ Меморија, Диск 512GB PCIe NVMe SSD, 4xUSB, Card Reader, Камера, HDMI, Ethernet, BT, Linux, 15.6" FHD (1920 x 1080) Резолуција, Linux, NH.Q9AEX.007
Достапност по салони Сетек Аеродром
Достапност по салони Сетек ГТЦ ИТ
Достапност по салони Сетек ГТЦ до Холидеј Ин
Достапност по салони Сетек Тетово
Достапност по салони Сетек Куманово
Достапност по салони Сетек Гостивар
Достапност по салони Сетек Капитол
Достапност по салони Сетек Прилеп
Достапност по салони Сетек Охрид 2
Достапност по салони Сетек Сити Мол
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 8-mi Mart
  • 555SDA
  • 555Gorenje
  • gm
  • Procistuvaci
  • Akciski_za_greenje
  • SAMSUNG