Бренд: HP
Краток опис: HP 255 G8 (Jet Black), - AMD Ryzen 3 3250U (4M Cache, up to 3.5
Достапност:
Шифра: 50264
Гаранција (дена): 360
Редовна Цена: 20,999 Ден.

ЦЕНА СО КЛУБ КАРТИЧКА:

18,999 Ден.
12 РАТИ: 1,584 Ден.
24 РАТИ: 792 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
HP 255 G8 (Jet Black), - AMD Ryzen 3 3250U (4M Cache, up to 3.5 GHz), AMD Radeon Vega Интегрирана Графичка карта, 8GB 2400MHz DDR4, 256GB SSD, HD Веб камера, Wireless: 802.11a/b/g/n/ac, Bluetooth 4.2, Stereo Speakers, 1 x USB 3.1 Type-C, 2 x USB 3.1, 1 x HDMI, 1 x headphone/microphone combo, Card Reader, 15.6" (1920x1080) , PN: 27K51EA
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ