Бренд: Lenovo
Краток опис: LENOVO IdeaPad 3 15IIL05 ( PLATINUM GRAY ), - Intel Core I3-100
Достапност:
Шифра: 50244
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 23,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

20,899 Ден.
24x КЛУБ рата: 958 Ден.
48x КЛУБ рата: 500 Ден.

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
LENOVO IdeaPad 3 15IIL05 ( PLATINUM GRAY ), - Intel Core I3-1005G1 (4MB cache, up to 3.4GHz), Intel HD Графичка карта, 4GB DDR4 Рам Меморија, 256GB SSD Диск, HD 720P Веб камера, 2 x Stereo Speakers with Dolby Audio, LAN: 10/100/1000M Gigabit Ethernet, Bluetooth® 4.0 Combo with WiFi Card, Ports: 1 x USB 3.0, 2 x USB 2.0, 3.5 mm Combo Audio Jack, 1 x Графичка карта, 1 x HDMI, 1 x RJ45, 4-in-1 Card Reader, 15.6" FULLHD (1920x1080), P/N: 81WE0056RM
Достапност по салони Сетек Гевгелија
Достапност по салони Сетек Ресен
Достапност по салони Сетек Крива Паланка
Достапност по салони Сетек Дебар
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • SD_555x180
  • 555-greenje
  • Levenhuk-mini-slider
  • AAR
  • SAMSUNG