Бренд: Asus
Краток опис: ASUS TUF FX506LI-HN039, - Intel Core i5-10300H Процесор 2.5 GHZ
Достапност:
Шифра: 50241
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
ASUS TUF FX506LI-HN039, - Intel Core i5-10300H Процесор 2.5 GHZ (8M Cache, up to 4.5 GHz, 4 cores), 8GB DDR4 2933Mhz (1 slot free), PCIEG3x2 NVME 512GB M.2 SSD Диск, NVIDIA GeForce GTX 1650TI 4GB DDR6, 802.11ac, 4xUSB (2x3.0, 1x3.1 type C), Gigabit LAN, WLAN 802.11ac dual, Bluetooth, SD Card reader, HDMI 1.4, Red-Backlit Keyboard, 2.2kg, 48WHrs, 3-cell Li-ion Polymer Батерија Pack -, FREE DOS, 15.6" FHD LED 120Hz (1920x1080), PN: 90NR03T1-M05280
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 8-mi Mart
  • 555SDA
  • 555Gorenje
  • gm
  • Procistuvaci
  • Akciski_za_greenje
  • SAMSUNG