Бренд: Asus
Краток опис: ASUS X515JF-WB513 ( TRANSPARENT SILVER ), - Intel Core i5-1035G1
Достапност:
Шифра: 50189
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
ASUS X515JF-WB513 ( TRANSPARENT SILVER ), - Intel Core i5-1035G1 (6M Cache, up to 3.6 GHz), 8GB DDR4 (1xSlot Free for upgrade), 512G PCIE G3X2 SSD Диск , W/O ODD, NVIDIA GeForce MX130 2GB DDR3, 802.11AC + BT4.0, 19.4mm thin, 4xUSB (2x2.0, 1x3.0, 1x3.1), HD WebCam, HDMI 1.4, SD card slot, 1.7kg, 42WHrs, 2-cell Li-ion Prismatic Battery pack, 15.6" FHD LED (1920x1080) non-glare type, PN: 90NB0SW2-M01870
Достапност по салони СЕТЕК Рузвелтова
Достапност по салони Сетек Гостивар
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555ws
  • gm
  • Procistuvaci
  • Akciski_za_greenje
  • SAMSUNG