Бренд: AMD
Краток опис: AMD GAMER PRIME+ , - AMD AM4 Ryzen 5 Box 3600 3.6 GHz MAX Boos
Достапност:
Шифра: 50175
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
AMD GAMER PRIME+ , - AMD AM4 Ryzen 5 Box 3600 3.6 GHz MAX Boost 4.2GHz. Box, ASUS PRIME A320M-K AMD AM4 Socket for AMD Ryzen/7th Generation A-series, ASUS TUF-GTX1650-O4GD6-P-GAMING, A-Data DDR4 8GB DDR4 2666MHz, 1TB Toshiba P300 7200rpm + Kingston 240GB A400 SSD , CoolerMaster MasterBox MB511 ARGB + LOGIC Power Supply 600W Real Power+ ST LK-302+103, Wired keyboard and wired mouse combo
Достапност по салони Сетек Ѓорче Петров
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555ws
  • gm
  • Procistuvaci
  • Akciski_za_greenje
  • SAMSUNG