Бренд: Asus
Краток опис: ASUS ROG Strix G712LV-H7109, Intel Core i7-10875H Процесор 2.3 G
Достапност:
Шифра: 50164
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
ASUS ROG Strix G712LV-H7109, Intel Core i7-10875H Процесор 2.3 GHz (16M Cache, up to 5.1 GHz), 16GB DDR4 3200MHz (1xSlot Free for upgrade), 1TB M.2 NVMe PCIe 3.0 SSD Диск , NVIDIA GeForce RTX 2060 6GB DDR6 with ROG Boost, BT 5.0 / 802.11ac, Backlit Chiclet Keyboard Per-Key RGB, Metal chassis, AURA, 5xUSB (1x2.0, 3x3.0, 1x3.1 type C), HDMI 1.4, Mini display port, Clickpad 66WHrs, 4S1P, 4-cell Li-ion, 17.3" 120Hz FHD IPS (1920x1080) Non-Glare Wide-View, 300nits, PN: 90NR04A1-M02750
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555ws
  • gm
  • Procistuvaci
  • Akciski_za_greenje
  • SAMSUNG