Бренд: Xiaomi
Краток опис: Xiaomi Mi IMILAB KW66 Smart часовник (Black), 1.28” 3D HD Curved
Достапност:
Шифра: 50160
Гаранција (дена): 360

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
Xiaomi Mi IMILAB KW66 Smart часовник (Black), 1.28” 3D HD Curved Screen,Metal Body, Customize Watch Face, Sport Data Poster, 13 Sport Modes, 24h Bio Tracker, 30 - Day Battery Life, IP67 Waterproof, Battery Capacity: 135mAh
Достапност по салони Сетек Капитол
Достапност по салони Сетек Струга
Достапност по салони Сетек Кавадарци
Достапност по салони Сетек Кичево
Достапност по салони Сетек Свети Николе
Достапност по салони Сетек Крива Паланка
Достапност по салони Сетек Дебар
  • HIT
  • ВО СВЕТОТ НА СЕТЕК ИМА СÈ! ФЛАЕР ЗА ВГРАДНА ТЕХНИКА
  • ВО СВЕТОТ НА СЕТЕК ИМА СÈ! ФЛАЕР ЗА ТВ/АУДИО/ВИДЕО
  • ВО СВЕТОТ НА СЕТЕК ИМА СÈ! ФЛАЕР ЗА ИТ
  • ВО СВЕТОТ НА СЕТЕК ИМА СÈ! ФЛАЕР ЗА МОБИЛНИ ТЕЛЕФОНИ
  • ВО СВЕТОТ НА СЕТЕК ИМА СÈ! ФЛАЕР ЗА МАЛИ АПАРАТИ
  • AAR
  • SAMSUNG
  • AAR