Бренд: Asus
Краток опис: ASUS UX425EA-WB501T/ Windows 10 ( Pine GRAY ), - Intel Core i5-1
Достапност:
Шифра: 50128
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
ASUS UX425EA-WB501T/ Windows 10 ( Pine GRAY ), - Intel Core i5-1135G7 Процесор 2.4 GHz (8M Cache, up to 4.2 GHz, 4 cores), 8GB LPDDR4X (on board, no slot free), 512GB M.2 SSD Диск SATA3, N/A, Intel HD Графичка карта, Metal body, Illuminated Keyboard, HD Веб камера, 1x HDMI 2.0b//1x USB 3.2 Gen 1 Type-A, 2x Thunderbolt 3 supports display / power delivery//Micro SD card reader, Weight: 1.20 kg, 67WHrs, 4S1P, 4-cell Li-ion, Windows 10 64bit MultiLanguage (DM), 14.0" LED FHD (1920x1080) Anti-Glare, WideView, 300nits, 16:9, PN: 90NB0SM1-M03390
Достапност по салони Сетек ГТЦ ИТ
Достапност по салони Сетек ГТЦ до Холидеј Ин
Достапност по салони Сетек Тетово
Достапност по салони Сетек Битола
Достапност по салони Сетек Куманово
Достапност по салони Сетек Прилеп
Достапност по салони Сетек Чаир
Достапност по салони Сетек Сити Мол
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
 • 555x180-citymall-rodenden2
 • Dvojno_555_SDA
 • Dvojno_555_IT
 • dvojno_WG
 • dvojno_TV
 • dvojno__MOB
 • 555-greenje
 • school
 • Levenhuk-mini-slider
 • AAR
 • SAMSUNG